УКРСОЦПРОЕКТ пропонує повний цикл надання послуг з ідентифікації проектів, їх проектування та будівництва, а також залучення фінансування.


До них відносяться:
  • аналіз системи та її результативності , в тому числі порівняльний;
  • планування заходів та інвестицій з оптимізації енергоефективності з урахуванням економічної доцільності, а також впливу на різні компоненти навколишнього середовища:
   • у разі нових систем - оптимізація енергоефективності при проектуванні установки, виробничої одиниці або системи, а також при виборі технологічних процесів;
   • у разі існуючих систем - оптимізація енергоефективності системи за рахунок її оптимальної експлуатації та менеджменту, включаючи моніторинг і технічне обслуговування.


На етапі планування будівництва нового підприємства (об'єкта) або великої реконструкції існуючих об'єктів слід оцінити витрати, пов'язані з енергоспоживанням виробничих процесів, обладнання та допоміжних систем протягом усього терміну служби об'єкта. У багатьох випадках може з'ясуватися, що витрати, пов'язані з енергоспоживанням, складають значну частину сукупної вартості володіння, що розраховується для всього терміну служби підприємства та установки.

Як показує практика, в разі розгляду питань енергоефективності на етапах планування чи проектування нового об'єкта потенціал енергозбереження виявляється вище, а відповідні інвестиції значно нижче, ніж при оптимізації енергоефективності підприємства в процесі комерційної експлуатації. Ця закономірність проілюстрована на Малюнку 1 ( Потенціал енергозбереження та відповідний обсяг інвестицій на етапах проектування і експлуатації).

Пропонуємо вибрати перелік об'єктів і надати нашій компанії для оцінки можливостей енергозбереження.

Фахівці УКРСОЦПРОЕКТ безкоштовно виконають наступні роботи:

  • попередній аналіз ефективності використання ТЕР будівель і споруд, систем теплопостачання, електропостачання та водопостачання на об'єкті на підставі опитувальних листів;
  • розробка пропозицій з енергозбереження та екологічних заходів;
  • орієнтовні розрахунки скорочення споживання енергоресурсів;
  • орієнтовні розрахунки скорочення шкідливих викидів газів в результаті реалізації енергозберігаючих та екологічних заходів,
  • оцінка вартості реалізації проектів і термін їх окупності.


Пропозиції по енергозберігаючим і екологічним заходам після попереднього аналізу опитувальних листів будуть передані Вам на розгляд для відбору найбільш ефективних проектів, а також для планування енергозберігаючих заходів у 2016 році.

Звертаємо Вашу увагу, що розроблені проекти за Вашим бажанням будуть адаптовані під відповідні програми фінансування енергоефективних та екологічних заходів з державного бюджету або міжнародних фондів безкоштовно.

  Енергоаудит будівель, енергоаудит підприємств, енергоаудит котелень, енергоаудит системи опалення та вентиляції, енергоаудит електропостачання та освітлення. Енергоаудит насосних систем, енергоаудит трансформаторних підстанцій. Проект утеплення (термосанації термомодернізації) будівлі або споруди. Проектування ( проект) котельні, проектування котельні на твердому паливі, проектування котельні на біогазі, проектування системи вентиляції, проектування системи опалення, розробка схеми оптимізації теплопостачання та водопостачання. Проект реконструкції котельні, реконструкція котельні, монтаж котельні, реконструкція теплового пункту. Будівництво котельні, утеплення будівель і споруд, монтаж систем опалення, вентиляції та кондиціювання. Реконструкція котелень, реконструкція систем опалення, вентиляції та кондиціювання.
  Енергетичний аудит будівель, Енергетичний аудит підприємств, Енергетичний аудит котелень, Енергетичний аудит системи опалення та вентиляції, Енергетичний аудит електропостачання та освітлення. Енергетичний аудит насосних систем, енергетичний аудит трансформаторних підстанцій. Проект утеплення (термосанації) будівлі або споруди. Проектування (проект) котельні, проектування котельні на твердому паливі, проектування котельні на біогазі, проектування системи вентиляції, проектування системи опалення, розробка схеми оптимізації теплопостачання та водопостачання. Проект реконструкції котельні, реконструкція котельні, монтаж котельні, реконструкція теплового пункту. Будівництво котельні, утеплення будівель і споруд, монтаж систем опалення, вентиляції та кондиціювання. Реконструкція котелень, реконструкція систем опалення, вентиляції та кондиціювання.