Проектування

  На сьогоднішній день проектування є обов'язковим етапом перед початком монтажу або будівництва на будь-якому об'єкті. Затверджений проект дає повне уявлення про результати, які будуть отримані після нового будівництва або реконструкції об'єктів, а також про витрати на їх впровадження.

    Необхідність проектування обумовлюється наступними причинами:
    • офіційний проект необхідний для отримання дозволу на будівництво та погодження ряду питань;
    • отримання очікуваних результатів після впровадження;
    • економія матеріалів при монтажі та будівництві;
    • можливість планування інвестицій на впровадження проекту;
    • економія часу.


    УКРСОЦПРОЕКТ виконає роботи з проектування об'єктів архітектури, проектування внутрішніх інженерних мереж, систем і споруд, проектування зовнішніх інженерних мереж, систем і споруд, технологічне проектування, а також роботи пов'язані з інжинірингової діяльністю.

  Компанія ТОВ «УКРСОЦПРОЕКТ» має суттєвий досвід у виконанні проектів різної складності для приватного і державного секторів. Ви можете отримати консультацію в проектному відділі ТОВ «УКРСОЦПРОЕКТ» в найкоротші терміни. Фахівці нашого проектного відділу нададуть Вам оптимальне рішення по питанню й складуть комерційну пропозицію на зазначені роботи. Проектування, проектування будівель, проектування будинку, проектування будинків, дизайн проектування, проектування опалення, проектування вентиляції, проектування котеджів, будівництво, проектування, проектування споруд.
Будівництво, капітальний ремонт, реконструкція будівель і споруд

ТОВ "УКРСОЦПРОЕКТ" виконає роботи з проектування об'єктів архітектури: Житлові будинки і готелі; Громадські будівлі та споруди; Будинки і споруди промислових підприємств;

Нове будівництво та реконструкція котелень

Залежно від типу використовуваного палива проектуются котельні, в яких встановлюються газові котли, рідкопаливні котли, твердопаливні котли, а також комбіновані багатопаливні котельні.

Будівництво та реконструкція теплових пунктів

проект теплового пункту, який передбачає розміщення обладнання, арматури, приладів контролю, управління та автоматизації

Внутрішні інженерні мережі і системи

Опалення та вентиляція. При виборі систем опалення та вентиляції необхідно виходити з кінцевих цілей, які переслідує замовник і його фінансових можливостей

Зовнішні інженерні мережі і системи

ТОВ «УКРСОЦПРОЕКТ» пропонує клієнтам повний комплекс заходів з проектування і готовий розробити проект зовнішніх інженерних мереж і систем

Технологічне проектування

Технологічне проектування є частиною робіт з проектування об'єкта виробничого підприємства або підприємства сфери послуг, що включає в себе його опис та розрахунок витрат.

Дизайн інтер'єрів

Створення гармонійного і закінченого інтер'єру — складний процес, що включає в себе безліч етапів. Кожен з них потребує уважного кваліфікованого підходу.