Нове будівництво та реконструкція котелень

  Згідно затвердженого технічного завдання УКРСОЦПРОЕКТ розробить проект будівництва або реконструкції (модернізації) котельні з метою централізованого або локального теплопостачання, пароснабжения із  застосуванням енергоефективного обладнання.

  Фахівці розроблять проект котельні з урахуванням типу розташування, використовуваного палива на встановлюваних котлах, призначення теплового навантаження і категорії надійності відпуску тепла.

  Укрсоцпроект пропонує реалізувати такі проекти: будівництво або реконструкція котелень підприємств з різних секторів економіки України. Ми пропонуємо реалізувати проекти реконструкції котелень теплокомуненерго, тепломереж та інших теплогенеруючих підприємств. 
 Реконструкція котелень актуальна в агропромисловому секторі, а саме реконструкція котелень на підприємствах сільського господарства, куди входять підприємства таких галузей як рослинництво, тваринництво, фермерські хазяйства та інші, а також котельних на підприємствах харчової промисловості. 
 Економічно обгрунтованою буде реконструкція котелень на підприємствах легкої промисловості, лісової промисловості, а також на підприємствах хімічної промисловості і в машинобудуванні.

  Основним критерієм при проектуванні будівництва нової котельні є ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів згідно норм. У разі модернізації (реконструкції) котельний основне завдання, яке стоїть перед проектувальниками - це приведення показників використання ТЕР, а також викидів шкідливих речовин в атмосферу, до нормативних.

  Залежно від типу використовуваного палива проектуются котельні, в яких встановлюються газові котли (котли на природному газі або біогазі ), рідкопаливні котли ( на мазуті, дизельному паливі, відпрацьованому маслі ), твердопаливні котли (котли на деревних і солом'яних пеллетах ( пелетні котли), дровах, коксі, буром і кам'яному вугіллі, брикетах ), а також комбіновані багатопаливні котельні.

  Залежно від призначення теплового навантаження проектують опалювальні котельні (опалення, вентиляція, гаряче водопостачання), виробничі котельні (пар і / або гаряча вода для технологічних споживачів ) і змішані котельні (забезпечення і опалювальної та виробничої функції). Також котельні можуть служити джерелом тепла для теплових пунктів.