Дизайн інтер'єрів

  Створення гармонійного і закінченого інтер'єру — складний процес, що включає в себе безліч етапів. Кожен з них потребує уважного кваліфікованого підходу.

  З чого починається дизайн інтер'єру.

Першим етапом створення майбутнього інтер'єру приміщення є розробка проектної документації. Вона включає в себе чіткий аналіз особливостей приміщення, відображення можливих заходів з перепланування (зведення та демонтаж перегородок, будівництво додаткових несучих елементів). Проектна документація включає в себе креслення приміщення до проведених ремонтних робіт і планований вигляд приміщення після, документи з монтажу комунікацій, електричного обладнання та освітлення. Для приміщень, в яких передбачено сантехнічне обладнання, а також системи вентиляції та кондиціонування створюються спеціальні документи, в яких детально описані їхні характеристики і креслення.

  Візуалізація проекту дизайну інтер'єру

  Створення пакету проектної документації включає в себе таку важливу частину, як надання замовнику ескізного проекту приміщення. Це один з найцікавіших етапів проведення робіт з ремонту та розробці дизайну інтер'єру. Замовник разом з фахівцями вибирає найбільш кращі кольорові гами для тих чи інших елементів приміщення, коригує розміщення предметів меблів та інтер'єру. Іншими словами, саме на цьому етапі починається справжнісіньке творчість. Він є одним з найбільш відповідальних моментів проекту, оскільки саме від нього багато в чому залежить майбутній вигляд приміщення.

  Технічний етап проведення ремонту

  Після затвердження ескізного плану відбувається розробка схем технічних характеристик приміщення відповідно з майбутнім дизайном інтер'єру. Дуже важливо координувати монтаж комунікаційних систем зі стилістичними та естетичними уподобаннями замовника, інакше в майбутньому можуть виникнути різночитання між передбачуваним інтер'єром і технічними характеристиками приміщення.

  Розробка проектної документації — відповідальне завдання, що вимагає високого професіоналізму та рівня кваліфікації, а також злагодженої роботи від усіх учасників створення проекту. Якісний проект — запорука швидкого та якісного виконання ремонтних робіт.