Будівництво та монтаж

  УКРСОЦПРОЕКТ виконає роботи з нового будівництва або реконструкції будівель і споруд, котелень і теплових пунктів, внутрішніх мереж і систем, розробить дизайн інтер'єрів.

  Наша клієнти, це організації бюджетної сфери, такі як лікарні та поліклініки, школи і дитячі садки, будинки культури та спорткомплекси, університети.

  У комерційній сфері нашими клієнтами є компанії, що мають у своїй власності офіси та офісні центри, житлові будинки, торговельні і розважальні комплекси, житлові будинки, ресторани і кафе, готелі та мотелі, спортивні комплекси, виробничі будівлі, ангари, склади та інші.

  В агропромисловій сфері ми пропонуємо свої послуги для виконання робіт на таких об'єктах як елеватори, теплиці, овочесховища, зерносховища, склади, свиноферми, птахоферми.

для юридичних осіб

УКРСОЦПРОЕКТ пропонує своїм клієнтам реалізацію проектів різного ступеня складності. Фахівці компанії мають всі необхідні сертифікати, які підтверджують їх кваліфікацію.

для фізичних осіб

Проектування будинку і ділянки: типовий проект або створений індивідуально з урахуванням всіх Ваших побажань. Будівництво будинку, включаючи індивідуальний дизайн інтер'єрів.